Zadbaj o samochód

Częste mycie samochodu chroni przed szkodliwym wpływem srodowiska na lakier i części narażone na gromadzenie się brudu i kurzu. Zwłaszcza zimą pamietaj o szkodliwym działaniu soli!

learn more

Oszczędzaj pięniądze

Myjąc samochód w Automyjce nie musisz inwestować w drogi sprzęt i szukać miejsca na mycie. Nie ryzykujesz też mandatu za mycie auta w niedozwolonym miejscu!

learn more

Dbaj o środowisko

Technologia Automyjki zapewnia zamknięty obieg zanieczyszczeń, stosowanie ekologicznych detergentów i ekonomiczne zużycie energii. Bądź EKO dla siebie i swoich dzieci!

learn more

Programy

Auto myjka przeznaczona jest do samodzielnego mycia pojazdów przy użyciu zmiękczonej wody ze środkiem chemicznym podawanej pod wysokim ciśnieniem (100 bar) albo kombinowanego mycia z użyciem wysokiego ciśnienia i szczotki. Oprócz programów mycia klient ma do dyspozycji również płukanie i woskowanie przy użyciu wody zdemineralizowanej i wosku polimerowego powodujące, że umyta powierzchnia jest pozbawiona plam, zyskuje wysoki połysk i nie wymaga suszenia. Wysoką jakość mycia i pielęgnacji samochodu gwarantuje unikalna technologia mycia bezdotykowego, opracowana przez firmę ISTOBAL oraz stosowanie odpowiednich środków chemicznych.

 

 

1-MYCIE ZASADNICZE - gorąca woda i szampon

 

Naciśnij spust pistoletu i nanieś środek chemiczny przy użyciu zmiękczonej i zdemineralizowanej wody, odległość lancy od powierzchni samochodu 30cm. Pokryj całe auto aktywną pianą - bardzo ważny program przy mocno zabrudzonych pojazdach.

Zimą, kiedy temperatury spadają poniżej zera - należy wczesniej spłukać samochód zimną wodą korzystając z programu 3 - zimne szyby mogą pęknąć podczas kontaktu z gorącą wodą!!

 

2-SUPER PIANA - szczotka, aktywna piana i gorąca woda

 

Przejdź do stanowiska ze szczotką, dokładnie wymyj samochód od góry do dołu - zwróć uwagę na trudnodostępne miejsca i oporne zabrudzenia - użycie szczotki pozwala usunąć zabrudzenia niemożliwe do usunięcia samym ciśnieniem a pozwala uniknąć stosowania nieobojętnej dla lakieru, agresywnej chemii.

 

3-SPŁUKIWANIE - lanca, zimna woda

 

Dokładnie spłucz powierzchnię samochodu. Odległość lancy od powierzchni samochodu 30 cm. Do spłukiwania woda jest zimna. Po myciu pianą następuje spłukanie pojazdu wodą z sieci. Pod wysokim ciśnieniem zimna woda spłukuje roztwór chemiczny i zanieczyszczenia pozostałe po programie nr 2.

 

4-SUPER WOSK - wosk i woda zmiękczona

 

Dokładnie pokryj całą powierzchnię samochodu woskiem syntetycznym - polimerem, najlepiej dwukrotnie. Stosować tylko na idealnie umyty lakier. Odległość lancy od powierzchni samochodu 50 cm. Do woskowania używana jest gorąca zmiękczona woda z polimerem. W tym programie woda zmiękczona i podgrzana zmieszana zostaje z woskiem - polimerem. Polimer na gorąco przywiera i bardzo dobrze zabezpiecza karoserię i nadaje połysk. Powstała powłoka powoduje natychmiastowy efekt połyskliwości, a jednocześnie utrudnia ponowne brudzenie pojazdu i ułatwia następne mycie. Zwiększa ściekanie wody z umytej powierzchni i pozwala dłużej zachować samochód w czystości.

 

5-SUPER SPŁUKIWANIE I NABŁYSZCZANIE - woda zdemineralizowana

 

Dokładnie spryskaj całą powierzchnie samochodu. Odległość lancy od powierzchni samochodu 50 cm. Do nabłyszczania stosowana jest woda demineralizowana z nabłyszczaczem. Nie wycieraj do sucha. Nabłyszczacz posiada własności osuszające. To nabłyszczanie i osuszanie. W tym programie myjnia wytwarza wodę zdemineralizowaną w procesie odwróconej osmozy. Do wody zdemineralizowanej (pozbawionej minerałów) za pomocą precyzyjnego systemu dozowania dodany zostaje osuszacz - nabłyszczasz. Spłukanie wodą zdemineralizowaną z osuszaczem - nabłyszczaczem powoduje zaskakujący efekt połysku bez plam i zacieków. Karoseria samochodu jest czysta, błyszcząca i zabezpieczona przed agresywnym wpływem środowisk. Woda doskonale spływa z karoserii dzięki chemicznemu osuszaczowi.

 

ZAPRASZAMY RÓWNIEŹ DO KORZYSTANIA Z ODKURZACZA!!