Zadbaj o samochód

Częste mycie samochodu chroni przed szkodliwym wpływem srodowiska na lakier i części narażone na gromadzenie się brudu i kurzu. Zwłaszcza zimą pamietaj o szkodliwym działaniu soli!

learn more

Oszczędzaj pięniądze

Myjąc samochód w Automyjce nie musisz inwestować w drogi sprzęt i szukać miejsca na mycie. Nie ryzykujesz też mandatu za mycie auta w niedozwolonym miejscu!

learn more

Dbaj o środowisko

Technologia Automyjki zapewnia zamknięty obieg zanieczyszczeń, stosowanie ekologicznych detergentów i ekonomiczne zużycie energii. Bądź EKO dla siebie i swoich dzieci!

learn more

Technologie

ZAMKNIĘTY OBIEG WODY

 

Myjnie zaprojektowano do oczyszczania silnie zanieczyszczonych wód ściekowych pochodzących z myjni samochodowych, warsztatów czy stacji benzynowych.Posiada ona skuteczny i szybki rozkład nawet najbardziej stabilnych emulsji wodno-olejowych poprzez biologiczny rozkład większości chemikaliów oraz zanieczyszczeń organicznych,

 

Do oczyszczania ścieków stosujemy specjalne kultury bakteryjne, które stosowane są między innymi do zwalczania skutków katastrof tankowców. Bakterie te przewyższają pod względem wydajności i odporności na substancje toksyczne zwykłe bakterie rozkładające związki ropopochodne.

 

Wysoka jakość wody użytkowej zagwarantowana jest głównie przez biologiczne procesy rozkładu zanieczyszczeń. Produkty tego rozkładu odkładają się w odstojnikach szlamu, tak że już w ostatnim z nich, z którego woda podawana jest do zbiornika reaktora, zawiesiny występują w minimalnym stopniu.

Dlaczego użytkownicy płacą za coś co mogliby zrobić przed domem?

Dlatego, że Polskie przepisy jak i europejskie KATEGORYCZNIE zabraniają myć pojazdy pod domem (chyba że samą wodą bez detergentów).